Karanlıklar Ülkesi Serisi

2012 Karanlıklar Ülkesi: Uyanış

Karanlıklar Ülkesi: Uyanış filminin senaryosunu kaleme alan Wes Craven, Len Wiseman, John Hlavin ve Danny McBride efsaneler arasına girmeyi başarmış bu filmin 5. Filmi olan bu film için 6. Filmi de çekilmiştir.

Hemen İzle

2016 Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları

Filmin orijinal ismi Blood Wars olarak karşımıza çıkmaktadır. 1 Aralık 2016 tarihinde vizyona girmiş olan filmin temel özelliklerine bakıldığı zaman görüntü ve senaryo konusunda hayranlık topladığı bilinmektedir. Aksiyon, fantastik ve korku öğelerini bir arada bulunduran bu filmin yönetmen koltuğunda oturan isim Anna Foerster olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hemen İzle

Batman Serisi

2012 Batman: Kara Şövalye Yükseliyor

Süperkahramanlardan oluşan evreniyle onlarca yıldır çizgi roman sektörünü domine eden DC’nin en fenomen karakterlerinden biri olan Batman’ın dünyanın önde gelen yönetmenlerinden biri olan Christopher Nolan’ın yönetmenliğinde sinemaya aktarılan üçlemesinin son filmi Kara Şövalye Yükseliyor (The Dark Nigth Rises) 2012 yılında vizyona girmiş bir Amerika ve Hollywood aksiyon gerilim filmidir.

Hemen İzle

2013 Batman: Kara Şövalye Dönüyor, Bölüm 2

Animasyon filmleri içinde belki en büyükler hem de küçükler için özel bir yere sahip olan ve çok sayıda hayran kitlesine sahip olan Batman: Kara Şövalye Dönüyor, Bölüm 2 Filmi Tek Part HD İzle filmi özellikle animasyon sevenlerin mutlaka kaçırmaması gereken çok önemli bir film.

Hemen İzle

Superman Serisi

2013 Çelik Adam

Man of Steel filmi Türkçeye Çelik Adam ismi ile çevrilmiştir ve 2 saat 23 dakika sürmektedir. Film aksiyon, Bilim kurgu, macera ve fantezi türlerinde olup Clark Kent’i anlatmaktadır. Film IMDb’den 635 kişinin katılımı ile 7.1 puan almıştır ve filmin yönetmenliğini Zack Snyder üstlenmektedir. Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere ortak yapımı olan film birçok türe yer vermektedir.

Hemen İzle

Siyah Giyen Adamlar Serisi

2012 Siyah Giyen Adamlar 3

Siyah Giyen Adamlar 3 filminin senaryosunu kaleme alan Etan Cohen ve Lowell Cunningham gönüllerimize taht kurmayı başarmış, dilden dile kulaktan kulağa dolaşmayı ve efsane olmaya hak kazanmış bu muhteşem filmin, hatta gazetelerden, gizemli hikayelere varana kadar konuk olmayı başarmış muhteşem oyuncu kadrosuna sahip.

Hemen İzle

Demir Adam Serisi

2013 Iron Man 3 Tek Part HD İzle

Yıllara meydan okuyan çizgi roman karakteri Iron Man (Demir Adam), Marvel Comics’in en beğenilen süper kahramanları arasında yer alıyor. Fantastik film severleri ve özellikle çizgi roman hayranlarını ekrana kilitleyen Iron Man serisinin 2013 yılı yapımı olan Iron Man 3 tek part HD izle seçeneğiyle Türkçe altyazılı ve Türkçe dublaj olarak izlenebilir.

Hemen İzle

2007 İronman Filmi

İronman Filmi Tek Part HD İzle animasyon türünde bir sinema filmidir. Sinemada 2008 yılı yapımlı başrolünü Downey Jr.’in oynadığı Demir Adam ile sıkça karıştırılmaktadır. Gerçi her iki filme de Marvel Comics Şirketi’nin yayınlamış olduğu ‘Demir Adam’ isimli çizgi roman ilham kaynağı olmuştur.

Hemen İzle

2008 Demir Adam

Iron Man 2 Mayıs 2008 tarihinde vizyona girmiştir. Filmin oyuncularından senaryo öğesine kadar her bir noktada kusursuz bir yapıda olduğu net olarak görülmektedir. Filmin başrol oyuncuları şu biçimde sıralanmaktadır; Robert Downey Jr., Terrence Howard, Gwyneth Paltrow.

Hemen İzle

Yenilmezler Serisi

2019 Yenilmezler 4: Oyunun Sonu Filmi Tek Part HD İzle

Yapım yılı 2019 olan Yenilmezler 4: Oyunun Sonu filminin yönetmenliğini Anthony Russo ve Joe Russo yapmaktadır. Başrollerinde Chris Evans, Robert Downey Jr, Scarlet Johansson, Paul Rudd ve Karen Gillan gibi başarılı isimlerin yer aldığı film Imdb’den 8,7 puan almıştır. 3 saat 1 dakika süren ABD yapımı film aksiyon, fantastik ve bilim kurgu türündedir.    

Hemen İzle

2018 Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı Filmi Tek Part HD İzle

27 Nisan 2018 yılında gösterime giren ve Imdb’den 8,5 puan alan Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı filminin yönetmeni Joe Russo ve Anthony Russo’dur. 2 saat 36 dakika süren film bilim kurgu, macera ve aksiyon türündedir. ABD yapımı filmin başrollerinde ise Robert Downey, Chris Hemsworth ve Mark Ruffalo yer almaktadır.

Hemen İzle

2012 Yenilmezler 1 The Avengers

Film 11 Nisan 2012 tarihinde beyazperdede yerini almıştır. Yapımın yönetmenliğini Joss Whedon, yürütmüştür. ABD menşeili film, Hollywood’a aittir. Aksiyon ve Macera türüyleizleyicilerle buluşmaktadır. Filmin süresi 2 saat 23 dakikadır.

Hemen İzle

2015 Yenilmezler 2: Ultron Çağı

1 Mayıs 2015 tarihinde vizyona girmesi dört gözle beklenen bu film hem ülkemizde hem de dünyada büyük bir ilgisi ile karşılaşmıştır. Filmin orijinal ismi Avangers: Age of Ultron olarak karşımıza çıkmaktadır. Filmin başrolünde bulunan kişiler ise Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo olarak sıralanmaktadır. 

Hemen İzle