Joker 2019 filmi HD izle Joker

  • Şikayet Et
  • Karşılaştığınız hatayı seçiniz.
Joker

Konusu

Sinema dünyasının en popüler kötü karakterlerinden biri olan Joker’in filmi ile karşı karşıyayız. Film başarısız bir komedyen olan Arthur Fleck’in hikayesini anlatacak. Joker karakterinin oluşumunu bu filmde izleyeceğiz.

Daha önce Batman serisinden hiç ayrılmayan Joker,ilk defa bir filmde solo olarak karşımıza çıkıyor. Bilen bilir Batman filmlerinin vazgeçilmezi anti kahramanı Joker ,joker olmadan nasıl bir hayat geçirmiş bunu bize dramatik bir şekilde bize anlatıyor. Klasikleşmiş DC comic’in filmlerinde çok daha sıra dışı bir film ile karşı karşıyayız. Çünkü filmde Batman filmlerinin aksine daha epik ve dram bir şekilde film ilerliyor. Filmde Batman öncesi Joker’in nasıl Joker olduğunu izleyeceğiz.

Dc comic son zamanlarda Marvel ile girdiği yarışta oldukça geride kalmıştı. Fakat DC comic bir şey fark etti. Karakterlerin bir arada aynı filmde olmasından ziyade her karakterin ayrı filmlerde olmasını daha başarılı buldu. İzleyicilerde bunu doğruladı.DC comic ilk defa böyle bir yapıtla bu işe başladı diyebiliriz. Muhtemelen yeni Batman filmininde Joker’in çekildiği yıllara yani 80’ler teması ile çekileceğini söyleyelim. Açıkçası artık DC Comic’in filmleri daha farklı işlenecek gibi duruyor bundan sonra.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlar 0 0 0

Bu film için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!